Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Exluzivní prodej - Rekreační chaty v CHKO Beskydy. PRODÁNO

 

 

Dobrý den,

je Vaše přání si vyjít ráno na terasu, nadýchat se čerstvého horského vzduchu, slyšet jak kolem se probouzí příroda, šumí lesy, kapky rosy se lesknou na zelené trávě? Pak je tato chata v malebném místě v obci Krásná, právě pro Vás!

 

Popis nemovitosti

 

Ve 30. letech 17. století vznikla obec Krásná. Už název sám o sobě napovídá, že je zde opravdu nádherně. Krásná je horská obec, kterou najdeme pod nejvyšší horou Moravskoslezských Beskyd, pod Lysou horou (1323 m.n.m.). Obec se rozkládá v údolí horské říčky Mohelnice. Voda v říčce je průzračně čistá. K obci Krásná náleží okolní horské osady a usedlosti, Visalaje, Zlatník, Jestřabí a Dolní Krásná. Obec Krásná se nachází v CHKO BeskydyNa své si přijdou milovníci zimních sportů. Zimní podmínky přejí běžkařům brázdícím Lysohorskou magistrálu a lyžařům sjíždějícím některou ze čtyř sjezdovek. V blízkosti jsou známá města :

Ostrava, Český Těšín, Frýdek Místek.

Jedná se o rekreační chatu, která je zděné konstrukce. V 2NP : vstupní prostor, kuchyňka,obyvací pokoj s krásným krbem,2 pokoje , WC a koupelna potřebuje rekonstrukci. V 1NP : sklad, pokoj a garáž. Voda byla řešena samospádem, který je v současné době nefunkční, veřejný vodovod, je v přístupové komunikaci, kanalizace je svedena do žumpy, přístup je po zpevněné komunikaci zajištěn věcným břemenem. Součástí jsou venkovní úpravy- přípojky inženýrských sítí- elektřina, kanalizace, zpevněné plochy, opěrné zdi apod.. Dále zastavěná plocha a nádvoří o výměře 49m2 a pozemky ostatní plocha  komunikace parc.č.1076/2 o výměře 397m2 a parc.č. 1077/2 o výměře 251m2.

Prohlídka  proběhne vždy po předem domluveném čase na níže uvedeném kontaktu. Jste srdečně zváni.

Následně termín a podmínky aukce budou rozeslány všem zájemcům emailem.

Abrahamová Vladimíra
certifikovaný realitní specialista
Zlatý člen Realitní komory ČR
731145656@seznam.cz

+420 731 145 656

Videoprohlídka

Vladimíra Abrahamová, MBA

 

 

 

 Mým cílem je  odvedení kvalitní práce a spokojenost klienta a to jak prodávajícího , ale tak i kupujícího.. 


Vladimíra Abrahamová, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF