Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej krásného pozemku

Popis nemovitosti

Vážení zájemci o pozemek,

Máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 4924m2. Pozemek nabízíme exkluzivně k prodeji do výlučného vlastnictví. Nachází se v malebné krajině na okraji Českomoravské vrchoviny, východním směrem od města Luže a severovýchodním směrem od města Skuteč. Většinu nelesních pozemků tvoří louky a pastviny.

Pozemek se nachází na okraji malebné vesnice obklopené přírodou a klidem. Vesnice je charakteristická svým klidným prostředím s minimálním provozem automobilů a nabízí tak ideální podmínky pro odpočinek a relaxaci.

Investice do půdy je v době nejistoty velice vyhledávanou cestou, jak uchránit peníze před inflací. Cena půdy dlouhodobě roste, a proto je tato investice vhodná pro každého, kdo chce zhodnotit své finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení. Pozemek je tak vhodný pro přímé hospodaření nebo jako lukrativní investiční příležitost, s možností výstavby mobilního domu či rodinného domu, možno rovněž využití vytvoření jako místo pro kempování zájemců o okolní památky, turistiku.

V blízkosti pozemku se nachází řada krásných míst, jako například rybník mezi Voleticemi a Luží, zřícenina hradu Košuberk, Toulovcovy maštale, skanzen Veselý Kopec, a krásný rokokový zámek s romantickou procházkou rozlehlými zahradami a anglickým parkem. Navíc si můžete vychutnat pohledy na jelení stádo a do koňského výběhu.

Pokud máte zájem o tuto skvělou nabídku, neváhejte a kontaktujte přímo našeho makléře, jehož kontaktní údaje jsou uvedeny níže. Pokud tato nabídka nevyhovuje vašim potřebám, vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky.

Informace o ceně u makléře.

Těšíme se na vaše zájmy.

S pozdravem a přání krásného dne 

Abrahamová Vladimíra,MBA

certifikovaný realitní specialista

Zlatý člen Realitní komory ČR

vasebydleni@vase-bydleni.com

731145656@seznam.cz

+420 731 145 656

Vladimíra Abrahamová, MBA

 

 

 

 Mým cílem je  odvedení kvalitní práce a spokojenost klienta a to jak prodávajícího , ale tak i kupujícího.. 


Vladimíra Abrahamová, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF